Machnik - skład drewna Radziszów, Wola Radziszowska, Skawina, Kraków...

 


Usługi stolarskie

Wykonujemy gotowe produkty z drewna tj. deski tarasowe, sztachety ogrodzeniowe, konstrukcje zadaszeń, altany, itp.

Remonty i budowa dachów, oraz elementy drewniane dachów w rewelacyjnie niskich cenach ...
Wykonujemy kompleksowe remonty dachów nowych lub starych wraz z materiałami takimi jak więźba dachowa, podbicia dachowe i wszelkie inne materiały drewniane. Wykonujemy także docieplenia strychów i poddaszy.

Ogrodzenia, balkony i altany

  • ogrodzenia drewniane sztachetowe i zespolone
  • balustrady balkonowe z elementów toczonych lub sztachet
  • altany, altanki ogrodowe
  • bramy wjazdowe

Zamówienia wykonujemy według projektów własnych lub indywidualnych projektów klienta. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy w formie gotowego produktu (zmontowane, impregnowane i lakierowane metodą natryskową lub tradycyjną) lub jako pojedyńcze elementy przygotowane do prostego samodzielnego montażu.

Zalety drewnianych elementów ogrodzeniowych

Ogrodzenie i balkon drewniany są nie tylko trwałe ale przede wszystkim idealnie nadają się jako element dekoracyjny. Przy ich budowie można dowolnie moderować kształt i kolor dopasowując je do stylistyki domu. By zapewnić maksymalną trwałość warto zadbać o zabezpieczeniu materiału przed czynnikami atmosferycznymi.

Gatunki drewna wykorzystywane do produkcji elementów ogrodzeniowych

Świerk
Drewno barwy żółtawej z lekkim odcieniem czerwonawym, ma dość silny połysk. Drewno jest zwarte, proste i posiada większą twardość i gęstość w porównaniu do drewna z nizin. Drewno świerkowe jest mało kurczliwe, daje się szybko suszyć, barwi się dobrze, nasycaniu poddaje się średnio, odporne na działanie kwasów i zasad czyli najbardziej groźnych dla drewna czynników atmosferycznych. Trwałość w stanie suchym wynosi do 900 lat, na wolnym powietrzu do 70 lat.

Sosna
Sosna jest drewnem wytrzymałym na obciążenia przy zachowaniu małego ciężaru i łatwości obróbki. Charakteryzuje się intensywnie zabarwioną twardzielą oraz zdolnością wchłaniania dużych ilości impregnatów. Duża odporność na ścieranie powoduje że jest chętnie stosowana do budowy podłóg. Wytrzymałość drewna z północnych i wschodnich obszarów Polski jest największa, porównywalna z wytrzymałością drewna dębu. Sosna jest drewnem łatwym do obrabiania, mało elastycznym o średniej kurczliwości, lecz łatwo się barwi. Trwałość drewna z twardzielą intensywnie zabarwioną jest duża, w stanie suchym przekraczająca 1000 lat. Sosna jest u nas głównie przerabiana na tarcicę, na którą jest bardzo duże zapotrzebowanie ze strony przemysłu budowniczego i meblarskiego.Impregnacja i malowanie
Drewniane elementy płotowe impregnowane są poprzez zanurzanie, a następnie dwukrotnie malowane metodą natryskową wybranym kolorem. Sztachetki mocowane są na konstrukcji metalowej wykonanej z profilu zamkniętego lub drewnianej płotwie.

Transport i montaż
Świadczymy również usługi transportu i montażu powyższych elementów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oferujemy produkty spełniające Państwa oczekiwania, dbamy o wygląd estetyczny naszych wyrobów, oraz dotrzymujemy uzgodnionych terminów. Realizujemy również indywidualne zamówienia według projektu własnego.
 
Galeria - usługi stolarskie
 

PELLET DRZEWNY OLCZYK 1200ZŁ/T

CERTYFIKOWANY, WORKOWANY

Deska tarasowa, Gładka/Ryflowana Modrzew 95zł/m2

Olej Sadolin Superdeck

(różne kolory)

2,5L - 130zł

5L - 220zł

Lakiero-bejce Sadolin

Impregnaty Sadolin

Narzędzia firmy Stalco

 

Wkręt tarasowy

5x50 - 200szt - 80zł

5x60 - 200szt - 100zł

5x70 - 200szt - 110zł

 

Elementy heblowane na altanki, wiaty, domki dla dzieci itp 1850zl/kb

691-237-819

 

SZYBKI KONTAKT


telefon: +48 691 237 819
e-mail: jarodrewno@o2.pl

Zobacz pozycję i wskazówki dojazdu na Mapach Google

ZNAJDŹ NAS


Facebook.com
Twitter
© Copyrights 2017 MACHNIK
realizacja: Vizualion.eu